Automobilių detalės    
ir servisai

 

Pristatome atnaujintą detalių paieškos ir užsakymų valdymo programą – TANAGRA ORDER.

Nuo šiol detalių paieška tapo paprastesnė, o naudojamas naujas automobilių detalių paieškos mechanizmas užtikrina greitesnį veikimą nei pirmtakių.

 

Sportinių automobilių detalių padalinio TRT SHOP klientai nuo šiol taip pat gali naudotis šia programa - rasti, užsakyti norimas dalis. Dėl prisijungimo kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba užpildykite formą.

 

Besinaudojantiems senąja versija kolkas jokių pakeitimų daryti nereikia, artimiausiu metu programa atsinaujins savaime.
Taip pat programą galima atnaujinti „rankiniu" būdu, tereikia parsisiųsti diegimo failą, ir jį paleisti.

 

Programa veikia windows xp ir vėlesnėse windows versijose, privalomas interneto ryšys.

 

Jei vis dar neturite sutarties su mūsų įmone, bet dažnai perkate automobilių dalis – siūlome užpildyti šią formą. Mūsų vadybininkai susisieks, padės įdiegti programą, paaiškins kaip naudotis.

 

 

Parsisiuntimas

 

 

 

Jei kyla techniniai klausimai diegiant programą - teikiame IT pagalbą nuotoliniu prisijungimu. Prieš jungiantis prašome susisiekti šiais tel.nr:

+37052304834, +37068657483, +37061681101.

 

   
Tanagra pagalba TeamViewer 

 

Jei turite senesnę nei 2.0 kartos programą - prašome susisiekti su mūsų vadybininkais ar pardavėjais dėl užsakymų programos atnaujinimo.

 

Kontaktai  arba užpildykite formą ir tapkite mūsų klientu.

 

 

 

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok