Automobilių detalės    
ir servisai

UAB „Tanagra“ pristato savo naują produkciją – TSP (Tanagra Spare Parts), kuri skirta Lietuvos ir užsienio šalių rinkoms, atitinkančią aukščiausius kokybės standartus. Idėja sukurti lietuvišką savo įmonės prekės ženklą, 2012 metais kilo UAB „Tanagra“ generaliniam direktoriui, Genrikui Dzikevičiui, kuris turėdamas ilgametę patirtį atsarginių automobilių detalių prekyboje siekia užtikrinti, kad UAB „Tanagra“ klientas gautų reikiamą bei aukščiausios kokybės prekę. Turėdami savo prekės ženklą, mes galėsime užtikrinti geresnį produktų pateikimą, atsižvelgti į kliento poreikius ir suteikti garantiją TSP prekėms. Visos TSP linijos prekės pasižymės patrauklia kaina mūsų klientams!

 

 

 

 

UAB „Tanagra“ turi ilgametę žymiausių automobilių detalių gamintojų prekybos patirtį, kuri leido mums suskurti Tanagra įmonės atsarginių dalių liniją bei ją tobulinti. Visi TSP linijos produktai turi aukštus kokybės standartus, nes ši produkcija yra pagaminta ir išbadyta skirtingose Europos Sąjungos šalyse bei atitinka aukščiausius tarptautinius reikalavimus, užtikrinančius produkto garantiją bei aukštą kokybę. Atsižvelgiant į rinkos poreikius TSP produktų asortimentas plečiasi, kad mūsų klientai galėtų įsigyti svarbiausių automobilių detalių už prieinamą kainą.

 

Plačiau: www.tsp-automotive.com

 

TSP produktų asortimentas plečiasi ir šiuo metu siūlome:

 

  • Stabdžių trinkeles;

  • Automobilių lynus;

  • Akumuliatorius;

  • Autochemijos produktus (žieminis langų ploviklis, aušinimo skysčiai G11 ir G12);

  • Stabdžių diskus;

  • Įtempimo guolius;

  • Amortizatorius

 

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok