Automobilių detalės    
ir servisai

 

2013 metų rugsėjo mėnesį UAB Tanagra tapo oficialiu KS Tools atstovu Lietuvoje. KS Tools, susilaukė didelio klientų pripažinimo visame pasaulyje ir šiuo metu įmonė jau turi 10 atstovybių Europoje, o pagrindinė būstinė ir sandėlis įsikūrę Vokietijoje.

Tai įmonė gaminanti modernius darbo įrankius skirtus serviso darbams ir ne tik, pasižymi aukšta vokiška kokybe, o puikus inžinieriniai sprendimai leido sukurti nepaprastai patogius ir išradingus darbo įrankius už konkurencingą kainą. 

 

Taip pat norime pranešti, kad UAB Tanagra įmonėje vyko KS Tools atstovu seminaras-apmokymai, kuriuose buvo pristatyta produkcija UAB Tanagra įmonės darbuotojams bei aptartas tarptautinis bendradarbiavimas tarp KS Tools ir UAB Tanagra. Teiraukitės KS Tools produkcijos visose Tanagra parduotuvėse arba pirkite internetinėje e-tanagra.com parduotuvėje.

 

Jei nerandate reikiamų įrankių, vykdome skubius užsakymus!

Daugiau informacijos apie KS.

 
Informacija visoje Lietuvoje 8 700 55557

 
filtron        fomar   
 
        
  

 

zalvaris  
Tęsdami naršyma, sutinkate su šioje svetainėje naudojamais slapukais, kurie skirti sklandžiam svetainės veikimui, taip pat padeda analizuoti srautus. Slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės priemonių pagalba.
Ok